Nieuws en verhalen uit het UMC Utrecht laat zien hoe het UMC Utrecht zich inzet voor de gezondheid van mensen, nu en in de toekomst. Ontwikkelingen in wetenschappelijk onderzoek, nieuwe ideeën over gezondheidszorg, patiëntenervaringen en maatschappelijke discussies over levensstijl; daar gaat het over op deze website. 





  Redactie - Nieuws en verhalen uit het UMC Utrecht

Heb je tips, vragen en/of opmerkingen? Laat het ons weten via redactie@umcutrecht.nl
 
Elke Lautenbag hoofdredacteur E.Lautenbag@umcutrecht.nl 0650403646
Bas Kooman eindredacteur B.Kooman@umcutrecht.nl 0655234613
Patricia Bitter webredacteur PBitter2@umcutrecht.nl  
Eric Trinthamer bestuurswoordvoerder H.J.E.Trinthamer@umcutrecht.nl 0621556658 
Joris Prinssen woordvoerder J.J.M.Prinssen@umcutrecht.nl 0625710234 
Egon Compter adviseur online marketing E.C.A.Compter@umcutrecht.nl 0655234314
Sanne Hermans woordvoerder S.F.Hermans-4@umcutrecht.nl 0655234618
Eline Kramp contentcreator E.M.A.Kramp@umcutrecht.nl 0646193295


Aan de inhoud van deze website werken verder mee:

Sjoerd Wiersma, Sacha Ebbing, Inge Noordijk, Randy Thijssen, Andrea Smaal, Liszy Bisschop, Celine uit de Weerd, Heleen Romeijn, Frederique Schutte, Sabine Ouwerkerk, Lieske Scholtus, Petra Smeekes, Tessa Gulink, Vincent de Widt, Thomas Dobber, Marion Waller en Ivar Pel. 

UMC Utrecht nieuws en verhalen is mede mogelijk gemaakt door Conclusion in samenwerking met Truelime