Efficiënte inzet faciliteiten
Door de kennis, netwerken en kostbare, complexe innovatiefaciliteiten van de partners te delen, zoals klinische laboratoria in het UMC Utrecht en de afdeling microscopie in Eindhoven, wordt samenwerken eenvoudiger en wordt innovatie versneld. De opgebouwde kennis, methodologie, software en technologie van academische wetenschap en industriële R&D worden vertaald naar industriële productie van nieuwe systemen die kunnen worden ingezet in de praktijk.

Utrechtse wetenschappers starten biobank met levende borstkankercellen
Onderzoekers van het Hubrecht Institute en het UMC Utrecht hebben een biobank opgezet met levende tumorcellen van meer dan 150 borstkankerpatiënten. De biobank maakt onderzoek mogelijk...lees meer.
Arno Peels, voorzitter College van Bestuur TU/e: uitklapper, klik om te openen
“De samenwerking met de Universiteit Utrecht en het UMC Utrecht biedt geweldige kansen en zal verder reiken dan uitwisseling van kennis. Door ook in elkaars netwerken te participeren, kunnen we een impuls geven aan programma’s die de grenzen van de universiteit overstijgen. Zo krijgt de samenwerking ook een economische betekenis.”