OK-centrum locatie F4
Moet u een ingreep met opname ondergaan? Dan wordt u eerst op de operatie voorbereid en daarna naar het OK-centrum locatie F4 van het UMC Utrecht gebracht. Chirurgen verrichten hier operaties waarbij u nadien opgenomen blijft in het ziekenhuis en spoedoperaties. Voor kleine ingrepen, waarbij u dezelfde dag weer naar huis kunt, gaat u naar andere locaties van het UMC OK-complex in het UMC Utrecht. Het OK-centrum locatie F4 bestaat uit veertien operatiekamers, een voorbereidingsruimte (holding) en een recovery.
Contact
Via het opnamebureau van het UMC Utrecht of via de verpleegafdeling waar u opgenomen wordt kunt u (of uw familieleden) in contact komen met de OK.
Route
Het OK centrum bevindt zich op de locatie F4. U meldt zich echter bij de afdeling die staat vermeld in de brief die u hebt ontvangen.
Meer weten
Lees meer informatie over deze verpleegafdeling in de patiëntfolder.
Bedankt voor uw reactie!